Etsning, "Vicke". Signerad. I trycket daterad 1918. Inramad. (19,5x29,5)
2 100 SEK | 2017-06-03 17:51 |
2 000 SEK | 2017-06-04 07:48 |
1 200 SEK | 2017-06-03 13:40 |
1 100 SEK | 2017-06-02 15:11 |
1 100 SEK | 2017-06-02 20:54 |
900 SEK | 2017-06-02 16:31 |
400 SEK | 2017-06-01 20:05 |
100 SEK | Startpris |