Krackeleringar, mindre färgslitage. (Diameter 25)
400 SEK | 2017-06-04 08:49 |
350 SEK | 2017-06-04 11:22 |
200 SEK | 2017-06-02 22:53 |
150 SEK | 2017-06-01 21:32 |
100 SEK | Startpris |