Förgylld keramik. Signerade, etikettmärkta. En med fotnagg. (Höjd exklusive fäste 37)
5 800 SEK | 2017-07-30 11:59 |
5 600 SEK | 2017-07-30 12:07 |
1 900 SEK | 2017-07-30 10:37 |
1 500 SEK | 2017-07-30 04:45 |
800 SEK | 2017-07-30 02:13 |
700 SEK | 2017-07-29 21:41 |
600 SEK | 2017-07-28 21:58 |
500 SEK | 2017-07-27 22:49 |
500 SEK | 2017-07-28 00:05 |
400 SEK | 2017-07-27 22:33 |
200 SEK | 2017-07-27 19:07 |
150 SEK | 2017-07-27 21:20 |
100 SEK | Startpris |