Träskuren och bemålad skulptur. Signerad och daterad 2001. (Höjd 26)
1 600 SEK | 2017-07-29 21:11 |
1 500 SEK | 2017-07-29 21:14 |
500 SEK | 2017-07-28 17:39 |
350 SEK | 2017-07-27 20:35 |
300 SEK | 2017-07-28 04:50 |
150 SEK | 2017-07-27 20:24 |
100 SEK | 2017-07-27 19:11 |
100 SEK | Startpris |