Etsningar med akvarell, figurscener. Signerad och numrerad. Inramad. (Rammått 71x42)
500 SEK | 2017-07-30 11:38 |
450 SEK | 2017-07-29 15:13 |
350 SEK | 2017-07-28 00:34 |
250 SEK | 2017-07-27 21:46 |
100 SEK | Startpris |