Stålboett. Kronograf. Armband i läder. Slitage, repor, två uppdrag saknas. (Diameter 35mm)
8 800 SEK | 2017-07-30 11:48 |
8 600 SEK | 2017-07-30 11:26 |
8 200 SEK | 2017-07-30 11:19 |
3 800 SEK | 2017-07-27 19:45 |
2 600 SEK | 2017-07-27 22:11 |
100 SEK | 2017-07-27 19:12 |
100 SEK | Startpris |