Mässing. Stämplade. Mindre ytslitage. (Höjd 24)
1 700 SEK | 2017-08-20 12:04 |
1 600 SEK | 2017-08-20 11:57 |
1 500 SEK | 2017-08-19 20:41 |
1 000 SEK | 2017-08-19 18:37 |
1 000 SEK | 2017-08-19 20:15 |
900 SEK | 2017-08-19 17:45 |
600 SEK | 2017-08-17 23:55 |
250 SEK | 2017-08-18 10:42 |
100 SEK | 2017-08-17 22:08 |
100 SEK | Startpris |