Olja på duk, strandbank med figurer och fartyg. Osignerad. Dubblerad duk, renoverad. (34,5x50)
3 400 SEK | 2017-08-17 22:44 |
3 200 SEK | 2017-08-19 15:58 |
2 700 SEK | 2017-08-19 11:17 |
1 300 SEK | 2017-08-18 07:27 |
900 SEK | 2017-08-17 23:28 |
800 SEK | 2017-08-17 23:21 |
100 SEK | Startpris |