Olja på duk. Renoverad, dubblerad duk, krackeleringar. (25x33)
2 500 SEK | 2017-08-20 11:59 |
2 400 SEK | 2017-08-19 15:58 |
2 300 SEK | 2017-08-19 18:15 |
1 600 SEK | 2017-08-18 16:20 |
1 500 SEK | 2017-08-19 13:25 |
1 300 SEK | 2017-08-18 12:22 |
550 SEK | 2017-08-17 23:21 |
450 SEK | 2017-08-18 08:20 |
350 SEK | 2017-08-17 19:41 |
150 SEK | 2017-08-17 21:28 |
100 SEK | Startpris |