Etsning, "Gammalt hus i Amsterdam". Signerad, i plåten daterad 1933. Inramad. (30x20)
950 SEK | 2017-08-20 11:59 |
900 SEK | 2017-08-20 08:02 |
800 SEK | 2017-08-19 20:58 |
500 SEK | 2017-08-19 16:03 |
200 SEK | 2017-08-18 16:46 |
100 SEK | 2017-08-17 23:19 |
100 SEK | Startpris |