Förgylld keramik. Signerade, etikettmärkta. En med fotnagg. (Höjd exklusive fäste 37)
3 800 SEK | 2017-08-20 12:03 |
3 600 SEK | 2017-08-20 11:58 |
2 000 SEK | 2017-08-20 10:32 |
1 800 SEK | 2017-08-19 22:52 |
1 500 SEK | 2017-08-19 12:23 |
950 SEK | 2017-08-18 23:02 |
750 SEK | 2017-08-17 20:50 |
400 SEK | 2017-08-17 20:38 |
100 SEK | Startpris |