Olja på duk, "Älgko på myr". Signerad och daterad 1982. (48x59)
3 400 SEK | 2017-08-20 11:58 |
3 200 SEK | 2017-08-20 11:37 |
3 000 SEK | 2017-08-19 21:31 |
3 000 SEK | 2017-08-20 07:56 |
2 300 SEK | 2017-08-19 11:25 |
1 700 SEK | 2017-08-18 21:45 |
400 SEK | 2017-08-18 11:42 |
250 SEK | 2017-08-18 09:44 |
150 SEK | 2017-08-17 20:07 |
100 SEK | 2017-08-17 19:36 |
100 SEK | Startpris |