Olja på duk, komposition. Signerad. (81x100)
4 800 SEK | 2017-08-20 09:17 |
4 600 SEK | 2017-08-20 06:55 |
4 400 SEK | 2017-08-18 20:48 |
2 200 SEK | 2017-08-18 10:09 |
1 700 SEK | 2017-08-18 12:18 |
1 500 SEK | 2017-08-18 08:26 |
150 SEK | 2017-08-18 00:39 |
100 SEK | 2017-08-17 21:40 |
100 SEK | Startpris |