Djupa tallrikar 8st, förrättstallrikar 12st samt mattallrikar 12st. En förrättstallrik med nagg. Mattallrikarna bl.a. med krackelering och smärre missfärgningar. (Diameter 19-25,5)
3 200 SEK | 2017-08-20 11:55 |
3 000 SEK | 2017-08-20 11:52 |
2 400 SEK | 2017-08-18 17:49 |
2 000 SEK | 2017-08-20 10:47 |
1 400 SEK | 2017-08-18 08:36 |
1 000 SEK | 2017-08-17 22:56 |
100 SEK | Startpris |