Delvis förgylld brons. Ytslitage. (Längd 102, höjd 21)
2 200 SEK | 2017-09-09 18:48 |
2 100 SEK | 2017-09-07 20:24 |
600 SEK | 2017-09-08 21:23 |
150 SEK | 2017-09-07 22:58 |
100 SEK | Startpris |