Ställvis med dekorrepor, faten med slitage. (Kopparnas höjd 7, diameter 12)
2 100 SEK | 2017-09-30 20:53 |
2 000 SEK | 2017-09-30 19:40 |
950 SEK | 2017-09-29 17:44 |
850 SEK | 2017-09-28 22:42 |
200 SEK | 2017-09-28 21:30 |
100 SEK | Startpris |