En med glasyrnagg, bruksslitage, ställvis något blekt dekor. (Diameter 17)
600 SEK | 2017-10-01 08:48 |
550 SEK | 2017-10-01 09:07 |
450 SEK | 2017-10-01 08:26 |
250 SEK | 2017-09-29 12:23 |
100 SEK | 2017-09-28 20:34 |
100 SEK | Startpris |