Förgyllt stålarmband. Boettens baksida med gravyr, bruksslitage. (Diameter 35mm)
3 000 SEK | 2017-10-01 11:49 |
2 900 SEK | 2017-09-29 10:06 |
2 800 SEK | 2017-09-30 20:25 |
2 000 SEK | 2017-09-28 20:25 |
1 700 SEK | 2017-09-28 22:40 |
1 200 SEK | 2017-09-28 21:35 |
150 SEK | 2017-09-28 20:19 |
100 SEK | Startpris |