Färglitografi, restaurantinteriör. Signerad och numrerad. Inramad. (57x71)
5 000 SEK | 2017-10-01 11:08 |
4 800 SEK | 2017-10-01 11:42 |
3 200 SEK | 2017-09-30 17:36 |
2 000 SEK | 2017-09-29 23:01 |
1 800 SEK | 2017-09-29 17:51 |
1 800 SEK | 2017-09-29 17:52 |
1 400 SEK | 2017-09-29 14:40 |
750 SEK | 2017-09-28 21:26 |
650 SEK | 2017-09-28 21:02 |
200 SEK | 2017-09-28 20:22 |
150 SEK | 2017-09-28 19:45 |
100 SEK | 2017-09-28 19:39 |
100 SEK | Startpris |