Delvis blåtonat glas. Fäste i mässing. Signerade, etikettmärkta. Smärre repor. (Höjd exklusive 32)
2 800 SEK | 2017-10-01 12:01 |
2 700 SEK | 2017-10-01 11:58 |
2 100 SEK | 2017-09-30 14:19 |
1 900 SEK | 2017-10-01 09:21 |
1 700 SEK | 2017-09-30 20:26 |
1 500 SEK | 2017-09-29 09:22 |
450 SEK | 2017-09-28 23:21 |
350 SEK | 2017-09-28 21:29 |
250 SEK | 2017-09-28 21:19 |
100 SEK | Startpris |