Delvis förgylld stål. Spännet med dekorbortfall. Slitage, repor. (Diameter 35mm)
1 600 SEK | 2017-10-01 11:36 |
1 500 SEK | 2017-10-01 10:17 |
1 400 SEK | 2017-10-01 09:00 |
1 200 SEK | 2017-09-29 17:37 |
950 SEK | 2017-09-30 20:27 |
750 SEK | 2017-09-30 15:14 |
650 SEK | 2017-09-30 14:19 |
300 SEK | 2017-09-29 16:25 |
200 SEK | 2017-09-28 23:59 |
100 SEK | Startpris |