Förgylld keramik. Signerade, etikettmärkta. (Höjd exklusive fäste 35)
2 400 SEK | 2017-10-01 11:36 |
2 300 SEK | 2017-10-01 12:01 |
1 800 SEK | 2017-10-01 10:25 |
1 400 SEK | 2017-09-30 09:26 |
1 300 SEK | 2017-09-30 11:30 |
1 100 SEK | 2017-09-29 19:16 |
550 SEK | 2017-09-29 13:17 |
500 SEK | 2017-09-29 00:44 |
300 SEK | 2017-09-29 00:22 |
200 SEK | 2017-09-28 23:20 |
100 SEK | 2017-09-28 19:11 |
100 SEK | Startpris |