Förgylld stål. Förgyllningsslitage. (Diameter 37mm)
6 000 SEK | 2017-10-01 10:17 |
5 400 SEK | 2017-10-01 10:12 |
4 600 SEK | 2017-09-29 23:33 |
2 900 SEK | 2017-09-24 12:06 |
450 SEK | 2017-09-28 21:29 |
350 SEK | 2017-09-28 19:54 |
100 SEK | Startpris |