Etikettmärkt, signerad. Mindre krackeleringar. (Höjd 16,5)
2 000 SEK | 2017-10-22 09:43 |
1 900 SEK | 2017-10-22 11:57 |
1 300 SEK | 2017-10-22 08:26 |
1 100 SEK | 2017-10-21 21:42 |
1 000 SEK | 2017-10-20 22:55 |
200 SEK | 2017-10-20 01:13 |
150 SEK | 2017-10-19 22:19 |
100 SEK | 2017-10-19 20:53 |
100 SEK | Startpris |