Färgträsnitt, landskap. Signerad och numrerad. Daterad 91. Inramad. (43x65)
7 400 SEK | 2017-10-22 11:56 |
7 200 SEK | 2017-10-22 10:30 |
5 000 SEK | 2017-10-21 00:35 |
3 000 SEK | 2017-10-20 23:08 |
2 200 SEK | 2017-10-20 15:42 |
1 100 SEK | 2017-10-20 11:50 |
700 SEK | 2017-10-19 22:40 |
500 SEK | 2017-10-19 20:01 |
450 SEK | 2017-10-19 22:30 |
100 SEK | Startpris |