Delvis förgylld stomme, behängd med prismor. För sex ljus. Med tre ljuspunkter. Några prismor med nagg. (Höjd 70, bredd 65)
4 400 SEK | 2017-10-22 11:59 |
4 200 SEK | 2017-10-22 09:54 |
3 700 SEK | 2017-10-21 11:16 |
2 700 SEK | 2017-10-21 21:52 |
2 100 SEK | 2017-10-20 14:53 |
650 SEK | 2017-10-20 12:08 |
500 SEK | 2017-10-19 22:42 |
400 SEK | 2017-10-20 00:25 |
300 SEK | 2017-10-19 22:32 |
100 SEK | Startpris |