Olja på duk, insjölandskap med fåglar. Signerad och daterad 1983. (81x104)
2 100 SEK | 2017-10-22 11:37 |
2 000 SEK | 2017-10-22 11:59 |
1 100 SEK | 2017-10-21 16:57 |
600 SEK | 2017-10-21 18:43 |
500 SEK | 2017-10-21 15:30 |
350 SEK | 2017-10-21 11:34 |
150 SEK | 2017-10-20 16:28 |
100 SEK | Startpris |