Olja på pannå, stilleben. Signerad och daterad 54. (42x53)
1 000 SEK | 2017-10-22 11:54 |
950 SEK | 2017-10-22 11:35 |
800 SEK | 2017-10-22 10:50 |
700 SEK | 2017-10-21 16:20 |
600 SEK | 2017-10-20 15:45 |
550 SEK | 2017-10-20 03:48 |
300 SEK | 2017-10-20 15:06 |
200 SEK | 2017-10-20 08:23 |
100 SEK | 2017-10-19 20:54 |
100 SEK | Startpris |