Olja på duk, insjölandskap med figurer. Signerad och daterad 1879. I samtida ram med dekorbortfall. Ställvis krackelerad, retuscher, dubblerad duk. (69x41)
8 800 SEK | 2017-10-21 12:04 |
8 600 SEK | 2017-10-21 22:17 |
8 000 SEK | 2017-10-21 21:33 |
5 200 SEK | 2017-10-21 20:00 |
2 200 SEK | 2017-10-21 08:42 |
2 000 SEK | 2017-10-20 22:09 |
850 SEK | 2017-10-19 22:41 |
550 SEK | 2017-10-19 22:23 |
150 SEK | 2017-10-19 21:18 |
100 SEK | Startpris |