Olja på duk, "El Greco". Signerad och daterad 1956-58. (45x68)
1 400 SEK | 2017-10-22 11:59 |
1 300 SEK | 2017-10-22 10:33 |
1 200 SEK | 2017-10-22 11:40 |
850 SEK | 2017-10-22 08:48 |
800 SEK | 2017-10-21 22:10 |
750 SEK | 2017-10-21 21:45 |
700 SEK | 2017-10-20 22:37 |
700 SEK | 2017-10-21 16:21 |
600 SEK | 2017-10-20 22:12 |
200 SEK | 2017-10-20 08:24 |
100 SEK | 2017-10-19 20:54 |
100 SEK | Startpris |