Träskuren häst. Signerad. Man med mindre avslag, ett ben med lagning. (Höjd 13, längd 16,5)
5 400 SEK | 2017-10-22 10:59 |
5 200 SEK | 2017-10-21 15:57 |
4 800 SEK | 2017-10-22 00:17 |
4 000 SEK | 2017-10-21 10:35 |
2 100 SEK | 2017-10-20 22:16 |
1 000 SEK | 2017-10-21 01:28 |
100 SEK | 2017-10-19 19:36 |
100 SEK | Startpris |