Olja på duk, rokokoporträtt. Osignerad. Duklagningar, retuscher. (74x51)
8 400 SEK | 2017-10-22 11:51 |
8 200 SEK | 2017-10-22 07:11 |
8 200 SEK | 2017-10-22 08:08 |
3 400 SEK | 2017-10-21 16:57 |
2 900 SEK | 2017-10-21 15:12 |
2 000 SEK | 2017-10-21 12:08 |
1 600 SEK | 2017-10-20 21:36 |
1 000 SEK | 2017-10-19 22:22 |
700 SEK | 2017-10-19 23:50 |
100 SEK | Startpris |