Olja på duk, strandbank med figurer. Signerad. En duklagning. (49x101)
1 300 SEK | 2017-10-22 11:39 |
1 200 SEK | 2017-10-22 11:09 |
1 000 SEK | 2017-10-22 00:09 |
550 SEK | 2017-10-20 03:44 |
100 SEK | Startpris |