Stålboett och armband. Med datumangivelse. Extra länk medföljer. Repor, bruksslitage. (Diameter 35mm)
3 400 SEK | 2017-11-11 15:40 |
3 200 SEK | 2017-11-11 12:56 |
3 000 SEK | 2017-11-10 18:30 |
2 000 SEK | 2017-11-10 22:04 |
1 400 SEK | 2017-11-10 12:35 |
300 SEK | 2017-11-09 23:39 |
200 SEK | 2017-11-09 21:01 |
150 SEK | 2017-11-09 19:41 |
100 SEK | 2017-11-09 19:32 |
100 SEK | Startpris |