Flintlås. Ett bleck saknas, en stock med lagning, slitage, stock med avslag. (Längd 17)
6 000 SEK | 2017-11-11 21:50 |
5 800 SEK | 2017-11-11 13:12 |
4 000 SEK | 2017-11-10 08:25 |
2 800 SEK | 2017-11-10 18:47 |
2 100 SEK | 2017-11-10 14:50 |
950 SEK | 2017-11-10 00:50 |
900 SEK | 2017-11-09 22:14 |
350 SEK | 2017-11-09 19:26 |
150 SEK | 2017-11-09 20:15 |
100 SEK | Startpris |