Fajans. Signerad. Smärre krackeleringar. (Diameter 45,5)
5 400 SEK | 2017-11-12 11:56 |
5 200 SEK | 2017-11-12 11:59 |
4 200 SEK | 2017-11-12 10:26 |
3 000 SEK | 2017-11-12 09:42 |
2 200 SEK | 2017-11-11 23:48 |
1 800 SEK | 2017-11-11 21:03 |
1 400 SEK | 2017-11-11 03:33 |
1 300 SEK | 2017-11-10 22:06 |
1 200 SEK | 2017-11-09 23:05 |
1 200 SEK | 2017-11-10 16:41 |
700 SEK | 2017-11-10 13:43 |
450 SEK | 2017-11-10 12:54 |
350 SEK | 2017-11-10 11:53 |
100 SEK | Startpris |