Olja på pannå, kvinnoporträtt. Signerad. (39x32)
15 000 SEK | 2017-11-12 10:37 |
14 500 SEK | 2017-11-12 10:22 |
11 500 SEK | 2017-11-11 13:02 |
10 500 SEK | 2017-11-11 12:21 |
5 600 SEK | 2017-11-10 20:36 |
3 400 SEK | 2017-11-10 12:55 |
3 000 SEK | 2017-11-09 22:34 |
100 SEK | 2017-11-09 19:54 |
100 SEK | Startpris |