Med rikt slipad dekor. Signerad "Orrefors Hald 149.26". Underfatet med naggar. (Längd 22)
1 600 SEK | 2017-11-12 11:41 |
1 500 SEK | 2017-11-11 20:53 |
1 000 SEK | 2017-11-12 08:37 |
400 SEK | 2017-11-10 14:09 |
350 SEK | 2017-11-10 22:26 |
200 SEK | 2017-11-09 21:10 |
100 SEK | Startpris |