Serveringsskål, tillbringare, burk med lock, uppläggningsfat samt mattallrikar 5st. Tallrikar med repor, mindre dekorslitage. (Tallrikarnas diameter 25)
2 300 SEK | 2017-11-12 12:00 |
2 200 SEK | 2017-11-12 11:51 |
2 000 SEK | 2017-11-12 11:31 |
1 600 SEK | 2017-11-11 07:54 |
1 500 SEK | 2017-11-10 17:18 |
1 100 SEK | 2017-11-10 09:31 |
700 SEK | 2017-11-10 12:55 |
600 SEK | 2017-11-10 07:52 |
500 SEK | 2017-11-09 22:09 |
200 SEK | 2017-11-10 03:28 |
100 SEK | 2017-11-09 20:27 |
100 SEK | Startpris |