Röd dysbergsporfyr, fasetterad form, klotformad knopp. Naggar, locket med lagningar, kantsprickor. (Höjd 10,5, diameter 12,5)
6 400 SEK | 2017-12-09 20:25 |
6 200 SEK | 2017-12-09 21:58 |
5 200 SEK | 2017-12-09 19:39 |
2 200 SEK | 2017-12-08 21:40 |
1 000 SEK | 2017-12-08 12:13 |
700 SEK | 2017-12-08 11:30 |
150 SEK | 2017-12-07 20:22 |
100 SEK | 2017-12-07 19:47 |
100 SEK | Startpris |