Olja på duk, vinterbild. Signerad. (117x135)
33 500 SEK | 2017-12-10 11:39 |
33 000 SEK | 2017-12-10 11:47 |
21 000 SEK | 2017-12-10 11:20 |
19 500 SEK | 2017-12-09 13:04 |
18 000 SEK | 2017-12-10 10:50 |
17 000 SEK | 2017-12-10 10:40 |
16 000 SEK | 2017-12-09 16:19 |
13 500 SEK | 2017-12-08 18:14 |
3 200 SEK | 2017-12-08 15:58 |
3 000 SEK | 2017-12-08 10:29 |
2 600 SEK | 2017-12-08 12:05 |
2 400 SEK | 2017-12-08 01:17 |
1 500 SEK | 2017-12-08 09:35 |
1 300 SEK | 2017-12-08 08:02 |
1 100 SEK | 2017-12-07 21:16 |
850 SEK | 2017-12-07 23:19 |
750 SEK | 2017-12-07 22:21 |
300 SEK | 2017-12-07 21:09 |
250 SEK | 2017-12-07 21:00 |
200 SEK | 2017-12-07 21:05 |
100 SEK | 2017-12-07 19:57 |
100 SEK | Startpris |