Träskuren och bemålad. Läderremar och pingla i mässing. Hårt färgslitage, nötningar, ett ben med lagning. (Höjd 15,5, längd 16)
4 400 SEK | 2017-12-08 23:00 |
4 200 SEK | 2017-12-09 13:23 |
500 SEK | 2017-12-08 15:31 |
250 SEK | 2017-12-08 11:09 |
150 SEK | 2017-12-07 19:53 |
100 SEK | 2017-12-07 18:46 |
100 SEK | Startpris |