Krön med bladslingor. Ett sidoglas med spricka, senare förgyllning, krön med lagning. (Höjd 60, bredd 32)
4 600 SEK | 2017-12-08 15:00 |
4 400 SEK | 2017-12-10 09:03 |
4 000 SEK | 2017-12-08 09:15 |
3 600 SEK | 2017-12-07 23:20 |
2 500 SEK | 2017-12-07 22:44 |
100 SEK | Startpris |