Gouache, "Hästhov och blåsippor". Signerad och daterad 1968. (Höjd 20,5, bredd 19)
2 100 SEK | 2017-12-10 11:00 |
2 000 SEK | 2017-12-10 08:51 |
1 400 SEK | 2017-11-15 17:01 |
1 200 SEK | 2017-12-08 19:45 |
1 000 SEK | 2017-12-08 16:09 |
600 SEK | 2017-12-07 20:36 |
500 SEK | 2017-12-07 18:41 |
100 SEK | Startpris |