Svart/grön harpälsglasyr. Signerad. Smärre repor och tillverkningsdefekter. (Höjd 46)
4 000 SEK | 2018-01-14 11:59 |
3 800 SEK | 2018-01-14 11:54 |
2 400 SEK | 2018-01-14 11:52 |
2 100 SEK | 2018-01-13 22:45 |
1 500 SEK | 2018-01-12 02:07 |
1 400 SEK | 2018-01-13 17:52 |
1 000 SEK | 2018-01-13 16:15 |
800 SEK | 2018-01-13 11:35 |
700 SEK | 2018-01-12 23:00 |
550 SEK | 2018-01-12 17:57 |
100 SEK | Startpris |