Delvis förgylld brons. Krönt av kvinna med bukett. Emaljerad urtavla. Nyckel finns. Urtavla med emaljsprickor, ytslitage. (Höjd 42, bredd 30)
2 700 SEK | 2018-01-13 23:40 |
2 600 SEK | 2018-01-14 12:00 |
1 700 SEK | 2018-01-13 16:16 |
1 500 SEK | 2018-01-13 14:41 |
950 SEK | 2018-01-12 13:31 |
550 SEK | 2018-01-11 21:04 |
350 SEK | 2018-01-11 19:18 |
200 SEK | 2018-01-11 20:01 |
100 SEK | Startpris |