Olja på duk, interiör med man i lotusställning. Signerad och daterad 1961. (73x60)
12 500 SEK | 2018-01-14 11:48 |
12 000 SEK | 2018-01-14 11:59 |
11 200 SEK | 2018-01-14 11:55 |
9 200 SEK | 2018-01-14 11:55 |
8 000 SEK | 2018-01-14 11:34 |
7 600 SEK | 2018-01-14 11:29 |
6 200 SEK | 2018-01-13 09:20 |
6 000 SEK | 2018-01-13 08:46 |
3 400 SEK | 2018-01-11 21:00 |
3 200 SEK | 2018-01-11 20:52 |
100 SEK | 2018-01-11 18:54 |
100 SEK | Startpris |