Olja på duk, stilleben med blomster. Signerad och daterad 1947. (73x63)
3 300 SEK | 2018-01-14 12:12 |
3 200 SEK | 2018-01-14 11:58 |
2 400 SEK | 2018-01-14 11:53 |
2 200 SEK | 2018-01-14 11:53 |
1 800 SEK | 2018-01-14 11:07 |
1 300 SEK | 2018-01-13 22:00 |
1 200 SEK | 2018-01-13 16:16 |
1 100 SEK | 2018-01-13 09:20 |
100 SEK | Startpris |