Färglitografi. "Le Grand Masturbateur". Guldprägling. Signerad och numrerad. Inramad. (47x 64)
3 400 SEK | 2018-01-14 11:59 |
3 200 SEK | 2018-01-14 10:12 |
3 000 SEK | 2018-01-14 06:52 |
2 700 SEK | 2018-01-14 10:08 |
2 300 SEK | 2018-01-13 17:00 |
2 100 SEK | 2018-01-12 22:40 |
2 100 SEK | 2018-01-12 23:31 |
950 SEK | 2018-01-12 17:34 |
850 SEK | 2018-01-12 01:01 |
250 SEK | 2018-01-11 18:31 |
250 SEK | 2018-01-12 00:05 |
150 SEK | 2018-01-11 19:16 |
100 SEK | Startpris |