Förgylld stålboett. Bruksslitage (diameter 35)
2 100 SEK | 2018-01-14 12:13 |
2 000 SEK | 2018-01-13 11:47 |
1 900 SEK | 2018-01-08 16:39 |
1 100 SEK | 2018-01-12 19:50 |
900 SEK | 2018-01-12 10:54 |
400 SEK | 2018-01-11 20:15 |
300 SEK | 2018-01-11 19:10 |
100 SEK | Startpris |